Odos Priežiūra

Odinių gaminių priežiūra yra būtina norint išlaikyti jų išvaizdą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Nesvarbu, ar tai būtų rankinė, piniginė, diržas ar batų pora, tinkama priežiūra gali padėti išlaikyti jūsų odinius gaminius ilgus metus.

Laikui bėgant ant odinių paviršių gali kauptis dulkės ir nešvarumai, todėl svarbu juos reguliariai valyti. Naudokite minkštą, sausą šluostę arba švelnų šepetį, kad pašalintumėte paviršiaus nešvarumus.

Oda laikui bėgant nuo dėvėjimo,  oro sąlygų, laikymo sąlygų  tampa kietesnė kadangi išdžiūna. Kondicionierius padeda papildyti natūralius odos aliejus, išlaikant ją minkštą ir elastingą. Vienas iš mūsų mėgstamiausių odinių kondicionierių, kurį galite įsigyti mūsų parduotuvėje ČIA .

Sandėliavimas: kai nenaudojate, odinius gaminius laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių. Nesulankstykite ir nesuspauskite odinių daiktų ilgam laikui, nes tai gali palikti žymes ant odos paviršiaus. Naudokite apsauginius dulkių maišelius arba pagalvių užvalkalus, kad apsaugotumėte odos gaminius nuo dulkių ir įbrėžimų.

Jei jūsų odiniai gaminiai sušlampa, švelniai nuvalykite juos švaria, sausa šluoste ir leiskite jiems natūraliai išdžiūti, toliau nuo tiesioginių šilumos šaltinių.

Laikydamiesi šių priežiūros patarimų ir su odiniais gaminiais elgdamiesi pagarbiai bei dėmesingai, galite užtikrinti, kad jie išliks gražūs ir funkcionalūs ilgus metus. Atminkite, kad kiekvienas odos gaminys yra unikalus, todėl labai svarbu pritaikyti savo priežiūros rutiną prie konkretaus apdorojamos odos tipo ir būklės.

TVARUMAS

Oda, kaip vienas iš daugelio kasdien naudojamų daiktų mūsų kasdienybėje. Ji yra patvari, ilgaamžė ir gali būti perduodama iš kartos į kartą tinkamai ją prižiūrint.

Odos tvarumas apima įvairias praktikas ir svarstymus, kuriais siekiama sumažinti odos gamybos poveikį aplinkai, kartu užtikrinant etišką elgesį su gyvūnais ir procese dalyvaujančiais darbuotojais. Štai keletas pagrindinių odos tvarumo aspektų: Žaliavų tiekimas; Rauginimo procesai; Vandens naudojimas ir tarša; Energijos suvartojimas; Atliekų tvarkymas; Skaidrumas ir atsekamumas; Ilgaamžiškumas ir patvarumas.

Taikant šią praktiką ir principus, odos pramonė gali judėti link didesnio tvarumo, užtikrindama, kad odos gaminiai būtų gaminami taip, kad būtų kuo mažiau kenkiama aplinkai ir būtų laikomasi etikos standar