GRĄŽINIMAS

Prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų nuo pristatymo datos.

Grąžinimo priežasties nurodyti nebūtina. Prie prekės turi būti pritvirtintos visos originalios etiketės, žymos, prekės nenaudotos ir nepakeistos. Prekės turi būti originalios formos. Pinigus grąžiname per 14 dienų. Mes pasiliekame teisę atsisakyti grąžinti pinigus/pakeisti prekę, jei prekės turi kokių nors pakeitimų, netinkamo naudojimo ar sugadinimo požymių. Siuntimo grąžinimo išlaidos negrąžinamos ir yra kliento atsakomybė.

Personalizuotoms prekės pinigų grąžinimas negalioja ir nėra taikomas.

Grąžinant iš ne ES šalių, muitinės mokesčiai bus išskaičiuoti iš visos grąžinamos sumos. Grįžtančioms siuntoms iš ne ES šalių Cordovan Studio turės sumokėti PVM, muito mokesčius ir importo formalumų mokesčius. Muito mokesčiai priklauso nuo grąžintinos prekės kainos, todėl pinigų grąžinimo suma bus apskaičiuota minusavus visus importo formalumus sumokėtus muitinei ir grįžus siuntai pas Cordovan Studio.

Apie prekės grąžinimą susisiekite paspaudę ČIA.

PRISTATYMAS

Jūsų užsakymai bus apdorojami kaip įmanoma greičiau.

Cordovan Studio odos gaminiai yra rankų darbo. Dėl šios priežasties Cordovan Studio gaminiai gaminami pagal užsakymą. Užsakymo gamybos laiką gali užtrukti 2–5 darbo dienas.

Mūsų partnerių gaminiai išsiunčiami po užsakymo patvirtinimo iki 24 valandų.

Lietuvoje produkciją pristatome šiais būdais:

DPD ir Omniva savitarnos siuntų terminalai (2–4 darbo dienos po užsakymo patvirtinimo). Per kurjerį (2-3 darbo dienos po užsakymo patvirtinimo).

Kurjeris užsakymus pristato darbo dienomis iki 17 val.

Jūsų užsakymus siunčiame į Visą pasaulį ir siuntimus vykdome su Lietuvos pašto, DPD, GLS, Post NL, Fedex, DHL kurjeriais (3-15 darbo dienų po užsakymo patvirtinimo).

Dėl greitojo pristatymo galimybių kreipkitės ČIA.

*Klientui laiku neatsiimant siuntos iš siuntų savitarnos terminalo iki transporto įmonės nustatyto termino, ji grąžinama siuntėjui. Jei klientas pageidauja, kad siuntinys būtų siunčiamas pakartotinai, jis turi apmokėti papildomo siuntimo ir grąžinimo išlaidas.

** Siuntimo išlaidos yra už siuntos transportavimą iki gavėjo, bet neįskaitant muitinės formalumų gavėjo šalyje. Jūsų vietinė šalies muitinė gali paprašyti sumokėti vietinį PVM ir muito mokesčius. Šalies transporto tarnyba susisieks su gavėju nurodytu el. Paštu arba telefonu SMS žinute. Muitinės formalumai ir mokesčiai yra gavėjo atsakomybė.